Gala­ve­čer

Vyvrcholením ankety Learning & Development Awards je slávnostný galavečer, ktorého cieľom je nachvíľu sa zastaviť a aspoň počas jedného večera venovať pozornosť tým, ktorí celý svoj život venujú pozornosť rozvoju a rastu iných.

Počas galavečera sa predstavia finalisti jednotlivých kategórií a ocenia víťazi ankety, pričom v rámci 3. ročníka odovzdáme ocenenia v kategóriách Lektor Roka, Kouč Roka a Soft-skill firemný vzdelávací/rozvojový program roka. Na účastníkov taktiež čaká zaujímavý program, pretože zámerom galavečera nie je len ukončiť anketu a odovzdať ceny, ale najmä zažiť príjemný večer v spoločnosti jedinečných ľudí, z ktorých je každý niečím výnimočný a predsa všetci zdieľajú niečo spoločné - nadšenie pre vzdelávanie a rozvoj.

Galavečer sa uskutoční 27. februára 2020 v hoteli Doubletree by Hilton v Bratislave.

Oficiálny začiatok galavečera je o 18:00. Kvôli komfortnej registrácii a usadeniu Vám odporúčame prísť v miernom časovom predstihu medzi 17:30 a 18:00. Pre galavečer sme zvolili formu banketu, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať zaujímavý program, príjemnú spoločnosť, živú hudbu aj výborné jedlo. Aby ste si celý galavečer mohli užiť naplno a v pohodlí, zvolili sme pre túto príležitosť dress-code Semi formal.